Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sięgaj dalej

Sięgaj dalej

Książki

Sięgaj dalej
obrazek

Książka Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych to dwa szczegółowe scenariusze, które łącznie zawierają siedemdziesiąt gotowych i sprawdzonych ćwiczeń. To w sumie niemal 29 godzin ćwiczeń, a łączny czas trwania modułów wynosi ponad 41 godzin.

Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych to kopalnia wiedzy pokazująca, w jaki sposób merytorycznie i ciekawie przygotować profesjonalne szkolenie. Znajdziecie w niej konkretne i praktyczne sytuacje z sali szkoleniowej. Książka ta to pierwsza tak praktyczna pozycja na rynku, w której trenerzy dzielą się tajemnicą swojego warsztatu. Przedstawione scenariusze i ćwiczenia w niej prezentowane są w pełni przez nas sprawdzone.

Książka to gotowe scenariusze kilkudniowego cyklu warsztatowego, podzielonego na poszczególne tematy: obsługa klienta, techniki sprzedaży, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Obszerna baza praktycznych ćwiczeń to doskonałe narzędzie, które realnie zwiększy efektywność uczestników Twoich warsztatów. Zawiera ona również opisy naszych doświadczeń , możliwe pytania grupy, a także najczęstsze błędy pojawiające się w trakcie sesji szkoleniowych.

 

 

Recenzje :

http://www.karieramanagera.pl/edukacja-i-rozwoj/szkolenia/recenzja-ksiazki-siegaj-dalej-scenariusze-szkolen-biznesowych

http://ladybusiness.pl/siegaj-dalej-scenariusze-szkolen-biznesowych-p-korpacka-a-zdanowski/

 

NA ŻYCZENIE KSIĄŻKA Z IMIENNĄ DEYDYKACJĄ :-)

Cena: 49,00 zł.
Zamawiam