Książka

 

                                                                                                                            

SIĘGAJ DALEJ - scenariusze szkoleń bizesowych

 

Patrycja Korpacka , Andrzej Zdanowski

 

Książka Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych to dwa szczegółowe scenariusze, które łącznie zawierają siedemdziesiąt gotowych i sprawdzonych ćwiczeń. To w sumie niemal 29 godzin ćwiczeń, a łączny czas trwania modułów wynosi ponad 41 godzin.

 

 

Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych to kopalnia wiedzy pokazująca, w jaki sposób merytorycznie i ciekawie przygotować profesjonalne szkolenie. Znajdziecie  w niej konkretne i praktyczne sytuacje z sali szkoleniowej. Książka ta to pierwsza tak praktyczna pozycja na rynku, w której trenerzy dzielą się tajemnicą swojego warsztatu. Przedstawione scenariusze i ćwiczenia w niej prezentowane są w pełni przez nas sprawdzone.

Książka to gotowe scenariusze kilkudniowego cyklu warsztatowego, podzielonego na poszczególne tematy: obsługa klienta, techniki sprzedaży, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Obszerna baza praktycznych ćwiczeń to doskonałe narzędzie, które realnie zwiększy efektywność uczestników Twoich warsztatów. Zawiera ona również opisy  naszych doświadczeń , możliwe pytania grupy, a także najczęstsze błędy pojawiające się w trakcie sesji szkoleniowych.

 

 CENA 49 PLN 

 ZAMÓW WRAZ Z DEDYKACJĄ OD AUTORA :-)

 

 

Recenzje :

http://www.karieramanagera.pl/edukacja-i-rozwoj/szkolenia/recenzja-ksiazki-siegaj-dalej-scenariusze-szkolen-biznesowych

http://ladybusiness.pl/siegaj-dalej-scenariusze-szkolen-biznesowych-p-korpacka-a-zdanowski/

Konferencja "Maksimum osiągnięć " Brian Tracy Gdańsk 23.06.2016

Podpisywanie książek w firmie Sonoma zakupionych w ramach projektu szkoleniowego pt. "nowoczesny menadżer". Luty - lipiec 2016